Türkiye'nin En Güvenilir Takipçi Sitesiyiz

İşimizi Çok Seviyoruz

2017 senesinde kurulan İyibudur, alanında uzman profesyonel ekip ile sosyal medya kullanıcılarına takipçi, beğeni ve yorum hizmeti sağlamaktadır. Son zamanlarda sosyal medya üzerinde artan trafik, ekibimizin bu alanda gösterdiği başarılı hizmeti tetikleyen unsurlardan biridir. Siz de herhangi bir üyelik şartı olmadan, hesaplarınız ile alakalı şifre paylaşımı yapmadan seçeneklerimiz ile sosyal medya üzerinde daha etkin hale gelebilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel hesaplara oldukça geniş hizmet alanı paket seçenekleri sunan İyibudur sitesi müşteri odaklı bir düşünce yapısına sahiptir. Müşterilerin istek ve arzularına göre oluşturulan paketler uygun fiyatlar ile siparişlerinizi beklemektedir. Sipariş sonrasında en kısa süre içinde satın almalarınız tamamlanır. Çeşitli paket seçeneklerimizi değerlendirerek hesaplarınızın popülerliğini arttırabilirsiniz.

  • Müşterilerimizi Seviyoruz
  • Hızlı Güvenilir Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenilir Ödeme Yöntemi
  • Kaliteli Paketler
  • 7/24 Teknik Destek

İyibudur sosyal medyanın tüm platformları için hizmet veriyor. Twitter, instagram, Youtube, facebook, tiktok, twitch, pinterest, telegram ve aklınıza gelecek her türlü sosyal medya platformu için önemli hizmetler sağlamaya devam ediyoruz. Eğer bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz ilk olarak sitemize erişim kurmanız gerekmektedir. İyibudur olarak sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

2017 senesinden bu yana birçok kurumsal ve bireysel firma ile yaptığımız çalışma sonrasında önemli referanslar elde ettik. Sitemizden hizmet alan ve bu konu hakkında görüşlerini belirten kullanıcı yorumlarını sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmetimiz için Paytr güvenli ödeme seçeneğini kullanıyoruz. Paytr, Sadece vergi mükellefi olan kurumlar ile çalışmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı gibi yöntemler ile siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Her bütçe için uygun paketlerimiz sitemizde yer almaktadır. Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti dahilinde, hangi paket seçeneklerinin sizler için daha etkili olacağı konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. 7/24 çalışma anlayışı ile hareket eden İyibudur, her konuda en detaylı raporları da sizlere sunuyor. Sosyal medya alanında müşteri destek amaçlı kurulan firmamız, dijital pazarlamanın önemini arttırdığı günümüzde, hesapların etkileşimini arttırma anlamında çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bu sayede sosyal medya hesaplarınızın gücünü arttırarak rekabet ağı içinde önemli bir yere sahip olabilirsiniz.


Vizyon ve Misyonumuz

Uzman ekibimizle sosyal medya alanında sizlere farklı seçenekler sunmaktayız. Ürün ağımızı her geçen gün daha da etkili hale getirmek ve bu sayede bizlerden yararlanmanız için geniş seçeneklerimiz bulunuyor. Her zaman müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik adımlar atıyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız için; beğeni, takipçi, yorum, izleme gibi seçenekleri satın alabilirsiniz. Sistemimiz bunu otomatik olarak yapmanıza izin vermektedir. Satın alma işlemleri sonrasında hesaplarınıza kısa süre içinde yüklenmeler olacaktır. Dijital medya dünyasını çok yakından takip eden bir ekip ile oluşturduğumuz bu platformda, siz de hizmet seçeneklerimizin tamamını takip etmeye devam edebilirsiniz. En sağlam seçenekleri sizlere sunan İyibudur, kurulduğu günden bu yana sosyal medya çözümleri üretmeye ve bu anlamda en sağlıklı hizmeti sunmaya devam etmektedir.


Canlı Destek
Whatsapp