Türkiye'nin En Güvenilir Takipçi Sitesiyiz

Twitter RT Hizmetimizi satın alarak daha fazla insan tarafından paylaşmış olduğunuz Tweet'lerinizin Retweet sayısını yükseltebilir daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

100 Retweet

60.04

 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

250 Retweet

124.98

 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

500 Retweet

183.36

 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

1.000 Retweet

237.29

 • Gerçek Retweetler
 • Anında Teslimat
 • Aktif Kullanıcılar
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Fazladan Gönderim
 • 7/24 Teknik Destek

Twitter Retweet

Twitter retweet hizmeti, yabancı ve yerli hesaplar tarafından sağlanan RT arttırma hizmetidir. Bu hizmeti almanız halinde etkileşim oranında yüksek artış meydana gelmektedir. Daha çok kullanıcının dikkatini çekerek hesaplarınızı istediğiniz düzeye çıkartmanız mümkün olur. İyibudur olarak çeşitli RT paket hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi inceleyerek kendinize uygun olanı satın almanız mümkündür. Satın alma işlemleriniz esnasında sizden herhangi bir şifre istenmez. En güvenilir ödeme seçenekleri ile satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İyibudur sitesi, tüm sosyal medya uygulamaları için özel olarak paket seçenekleri sunmaktadır. Twitter için takipçi, anket oylaması, fav, beğeni ve bir çok hizmet sunan site, bunlar arasında en etkili seçeneklerden biri olan RT hizmeti ile daha geniş bir alana yayılmanıza yardımcı oluyor. Site hızlı teslimat seçeneği yanında iade garantili olarak hizmet vermektedir. Satın aldığınız RT miktarını tek bir paylaşım için tercih edebileceğiniz gibi farklı paylaşımlara bölmeniz de mümkündür.

Twitter RT satın al

Retweet, Twitter kullanıcısının size ait olan bir paylaşımı kendi yayın akışından yayınlamasıdır. Bu yayınlama esnasında öne çıkan Tweet’in asıl sahibi olan kişi olacaktır. Kullanıcılar tarafından RT yapılan paylaşımların sahibi daha çok ilgi görür ve bu o kişinin hesabında popülerlik anlamında artışa neden olur. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sorulan sorular arasında Twitter retweet sayısını nasıl arttırabilirim vardır.

Twitter hesaplarınıza yaptığını paylaşımlara tweet ismi verilmektedir. Kişiler yaptıkları paylaşımlar ile kendilerini anlatmak, dertleri varsa onu ifade etmek kısacası söz haklarını kullanmak isterler. Cinsel içerikli ve toplum ahlakın uygun olmayan metinler haricinde twitter platformu sizlerin içeriklerini yayınlamaya izin verir. Bu da özgür bir ortam anlamına gelmektedir.

Twitter RT satın alma

Merak edilen konular arasında kullanıcının yaptığı paylaşımları daha ön plana taşıması için neler yapması gerektiği bulunmaktadır. Bu noktada RT hizmetinin önemini anlayabiliriz. Eğer kaliteli bir içerik üretirseniz ve yeterince takipçi sayınız varsa bu illa ki birilerinin ilgisini çeker ve RT alarak daha geniş bir kitleye yayılan bir ifadeniz olur.

RT satın alma işlemi yaparak, atmış olduğunuzun Tweetlerin çok daha geniş bir kitleye yayılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede takipçi, beğeni ve fav sayınızda da artışlar meydana gelir. Twitter RT hizmetinin bir diğer artısı ile TT olmanızı sağlamaktır. Yeterince RT almanız halinde Türkiye gündeminde yerinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda tt olmanız için farklı paket seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Sosyal medya hesaplarının geneli aynı mantık ile çalışır. Önemli olan nokta daha çok etkileşim almaktır. Bu sayede reklam verenlerin ilgisini çekebilirsiniz. Ya da amacınız sadece derdinizi daha çok insana duyurmak olabilir. Buradaki ortak amaç takipçi sayısını arttırmak ve paylaşımlarınızın daha geniş kitlelere duyurulmasıdır. Twitter rt hizmeti ve diğer paketlerimizi sitemiz üzerinden incelemeye devam edebilirsiniz. Güvenilir seçenekler ile ödeme yapmanız da mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun, Eğer sorunuzun cevabı Sıkça Sorular Sorular bölümünde bulamazsanız, İyibudur Destek Ekibine yazarak merak ettiklerinizin cevabını bulabilirsiniz.

İyibudur Güvenilir mi?

İyibudur Firması olarak işimizi ciddiye alarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetlere fatura kesilmektedir. Bizler BDDK Lisanslı Paytr Ödeme ve Elektronik Para kuruluşuyla çalışmaktayız, yapacağınız tüm ödemeler Paytr güvencesiyle işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Hangi ödeme yöntemleri var ?

Web Sitemiz üzerinden Yurtiçi/ Yurtdışı Tüm Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Papara, Ptt ve Ön ödemeli Kartlar ve Tüm bankalardan Havale ve Eft yöntemiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Mobil Ödeme Yöntemi Mevcut mu ?

Bizler İnstagram takipçi satın alma sistemleri arasında en rahat ödeme kolaylıklarını sizlere sunmaktayız. Fakat Mobil Ödeme Komisyonlarının çok yüksek olması sebebiyle mobil ödeme sistemini üzülerek kapattık.

Neden İyibudur.com sitesini seçmeliyim ?

Türkiye'nin en Güvenilir Kaliteli hizmet veren firmasıyız. Kendimize özel servislerimizle 7/24 destek veren Müşteri temsilcilerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Aldığım takipçiler yorum yapar mı ?

Evet gönderilen İnstagram hesaplarınız için Türk Aktif takipçiler gönderilmektedir, Gerçek takipçiler olduğu için gönderilerinizi beğenerek yorum yapabilir sizlere mesaj bile atabilirler.

Takipçi satın aldığım anlaşılır mı ?

İnstagram Hesaplarınız için almış olduğunuz takipçileri tamamen Türk ve Aktif olarak göndermekteyiz. Bot, Yabancı hesaplar olmadığı için böyle bir sorununuz olmayacaktır.

Aldığım takipçiler beğeni yapar mı?

Tabiki almış olduğunuz İnstagram Türk takipçiler paylaşmış olduğunuz Fotoğraflarınızı beğenebilir, yorum yapabilirler.

Takipçi satın alırken şifre vermem gerekiyor mu?

Tabiki Hayır, Hiç bir şekilde firmamız sizden şifre istemez, Takipçi ve Beğeni işlemlerinde kullanıcı adınızı veya gönderi linkini yollamanız yeterli olacaktır.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet tüm satın aldığınız hizmetlere Fatura kesilmektedir. Faturanız otomatik olarak email adresinize iletilmektedir, Her hangi bir şekilde mail gelmemesi durumunda destek ekibimize yazarak faturanızı talep edebilirsiniz.

Düşüş yaşar mıyım ?

İnstagram takipçi hizmetinde %10 gibi bir miktar düşüş olabilir. Bu düşüşler gerçek takipçilerin takibi bırakmalarıyla oluşur. Bot, Yabancı takipçiler olmadığı için hızlıca düşüş olmaz. Almış olduğunuz hizmetlerlere firmamız hediye olarak fazladan gönderim yapmaktadır.

Gönderilen takipçiler gerçek mi ?

Evet,tamamı Türk gerçek ve aktif,instagramı kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Takipçi satın alırsam hesabım kapanır mı ?

Gönderilecek takipçilerin tamamı Aktif Türk takipçilerdir bu sebeple hesabınızın kapanma ihtimali yoktur. Hesabınızın kapanacağı endişesi yaşıyorsanız Çekilişle Takipçi Paketlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Canlı Destek
Whatsapp